2019/07/16 09:30:00

سمینار تخصصی الزامات جدید صادرات کالا به اتحادیه اروپا

تاییدیه زیست محیطی محصول

اطلاعات بیشتر سمینار

یکی از عوامل کلیدی برای پایداری کسب وکار، ایجاد تعاملات بین المللی در بستر محصولات تولیدی و یا خدمات آن کسب کار است. بدین مفهوم که صادرات کالا به دیگر جوامع ضمن توسعه بازارهای جدید، فرصت نوآوری و خلاقیت مبتنی بر نیازهای فرهنگی و اقتصادی جامعه هدف را نیز با خود بهمراه می آورد.
در این میان تغییرات در قوانین و الزامات در جوامع هدف تهدیدی است که شرکت های پیشرو با واکنش سریع به این الزامات آن را در فضای رقابت پذیری به یک فرصت تبدیل می کنند.
اتحادیه اروپا در راستای اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد و کاهش اثرات زیست محیطی و تغییرات اقلیم به تدوین و تصویب قوانین جدید زیست محیطی محصولات و کالاها در خصوص واردات به این اتحادیه نموده است و به طبع این اقدام برخی از کشورها همچون امارات متحده عربی، قطر، بحرین، مالزی، کره جنوبی و… نیز این الزامات را در کشور خود و در بخش های مختلف به اجرا درآورده اند.
انجمن مدیریت سبز ایران بعنوان یک تشکل وابسته به اتاق بازرگانی ایران با هدف تسهیل بستر صادرات کالاهای ایران به سایر جوامع ، با عقد تفاهم همکاری مشترک با ECO PLATFORM(جامعه اروپا) و سازمان EPD اتریش، فرصت های لازم را برای دریافت تاییدیه زیست محیطی محصول”  فراهم نموده است تا تولید کنندگان کشور با شاخص های کلیدی ارزیابی کیفیت  براساس پیامدهای زیست محیطی محصول در چرخه عمر آن آشنا گردند و فرصت دریافت این تاییدیه برای کالاهای خود را داشته باشند.
در همین راستا از جنابعالی به عنوان میهمان اولین سمینار تخصصی قوانین و الزامات ” تاییدیه زیست محیطی محصول”  که با حضور نمایندگان EPD  اتریش در اتاق بازرگانی ایران به تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ برگزار می گردد دعوت بعمل می آید.
 مزید امتنان است جهت ثبت نام و اعلام حضور تا تاریخ ۱۵ تیر ماه اقدام نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی ۱۰۱ تماس حاصل نمایید.

 

هزینه حضور در این رویداد ۱۵۰ هزار تومان می باشد که به شماره حساب با مشخصات زیر واریز و تصویر فیش پرداختی در هنگام ثبت نام و واردکردن مشخصات فردی، پیوست و ارسال گردد.

  • شماره شبا : IR90-0190-0000-0010-2029-2950-00 بانک صادرات – انجمن مدیریت سبز ایران
  • *شماره حساب بانک صادرات – به نام انجمن مدیریت سبز ایران: ۰۱۰۲۰۲۹۲۹۵۰۰۰   کد بانک: ۹۷۳
  • شماره کارت بانک صادرات به نام آقای مجید سرایداریان:
  • ۶۰۳۷-۶۹۱۶-۱۶۵۵-۱۹۷۴

اساتید و میهمانان ویژه سمینار

PERSONAL DETAILS

Surname : Merl

First name : Adolf Daniel

Title : Dr.techn., Dipl.-Ing., master builder

Residence : Gymnasiumstraße 68/8, A-1190 Vienna, Austria

null

محل برگزاری سمینار

اتاق بازرگانی ایران

ثبت نام در سمینار

  • انواع فایل های مجاز : jpg.