• امروز : افزونه جلالی را نصب کنید.
  • برابر با : 22 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Thursday - 28 October - 2021

بنیاد جهانی انرژی

Energy Globe Award

داستان بنیاد جهانی انرژی

“Energy Globe” – جایزه جهانی پایداری – مشهورترین جایزه زیست محیطی امروز در سراسر جهان است که توسط آژانس آمریکایی Arthur D. Little در یک نظرسنجی تاسیس شده است.

در کل ، شرکت کنندگان از بیش از ۱۸۰ کشور با پروژه های اجرا شده شرکت کردند. در سال ۲۰۱۹. همه پروژه های حفاظت از محیط زیست ما ممکن است ارسال شوند.

جایزه Energy Globe در گروه های زندگی ، زمین ، آتش ، آب ، هوا و گروه آینده نگر جوانان ارائه می شود.

این جایزه بی نظیر در قالب یک مراسم اهدای جوایز به صورت منطقه ای در کشور موسس اتریش (تمام ایالت های فدرال) ، به صورت ملی در بیش از ۹۰ کشور شرکت کننده (همه برندگان سایر کشورها بصورت آنلاین ارائه می شوند) و تا حدودی به صورت گسترده اهدا می شود تالارهای تلویزیونی (پراگ ، بوداپست ، بخارست ،).

در پایان سال ، جایزه جهانی Energy Globe اهدا می شود.

پروژه هایی توسط افراد و همچنین شرکت ها یا NGO ها ممکن است ارسال شود.

کلیه موارد ارسالی پروژه برای هر دو شرکت به صورت ملی و جهانی واجد شرایط هستند.

شرکت به صورت رایگان است.

جایزه Energy Globe ، جایزه جهانی پایداری ، توسط بنیاد جهانی انرژی از اتریش برگزار می شود.

اهداف بنیاد

هدف این جایزه ارائه پروژه های نوآورانه و پایدار به مخاطبان گسترده جهانی است زیرا بسیاری از راه حل های عالی و پیاده سازی شده برای اکثر مشکلات زیست محیطی موجود وجود دارد.

آگاهی از اهمیت این پروژه ها توسط جایزه انرژی گلوب افزایش می یابد که منجر به اثر چند برابر می شود.

همه پروژه های ارائه دهنده راه حل برای مشکلات زیست محیطی ما ، به ویژه در مورد کاهش انتشار و آلودگی ، می توانند در آن شرکت کنند.

پایگاه داده Energy Globe در طول سال رشد کرده است و اکنون شامل حدود ۲۰،۰۰۰ پروژه ارسال شده از ۲۰۰۰-۲۰۱۹ است. همه اینها پروژه هایی هستند که با موفقیت در کل جهان اجرا شده‌اند.

تاریخچه جایزه جهانی انرژی

۲۰۱۹

در سال ۲۰۱۹ ، جایزه جهانی Energy Globe در Espoo / فنلاند برگزار شد. اسپو از سوی سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایدارترین شهر جهان انتخاب شد.

بنیاد جهانی انرژی اسپانیا
بنیاد جهانی انرژی یزد
۲۰۱۸

در سال ۲۰۱۸ ، جایزه جهانی Energy Globe در یزد / ایران ، یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان ، جایی که هزاران سال پیش خانه ها توسط برج های باد تهویه مطبوع شده اند ، برگزار شد.

۲۰۱۷

در سال ۲۰۱۷ ، جایزه جهانی Energy Globe طی مراسمی باشکوه در کاخ رئیس جمهور در تهران ، ایران اهدا شد. حدود ۷۰ کشور در این رویداد شرکت کردند.

بنیاد جهانی انرژی تهران