13

تعلیق رابطه انجمن با بنیاد جهانی انرژی و عدم توصیه همکاری با آن

  • کد خبر : 55
  • 18 اسفند 1400 - 0:06
تعلیق رابطه انجمن با بنیاد جهانی انرژی و عدم توصیه همکاری با آن

انجمن مدیریت سبز ایران در ۱۲ سال همکاری پیوسته  با بنیاد جهانی انرژی موفق به  برگزاری: 1- سه دوره کنفرانس بین المللی انرژی با حضور نمایندگان دهها کشور، 2- اعطای نشان پایتخت سبز به شهر یزد، 3- اعطای شهروند افتخاری شهر یزد به رییس بنیاد جهانی انرژی، 4- برگزاری دهها دوره آموزشی در سطح اروپا […]

انجمن مدیریت سبز ایران در ۱۲ سال همکاری پیوسته  با بنیاد جهانی انرژی موفق به  برگزاری:
1- سه دوره کنفرانس بین المللی انرژی با حضور نمایندگان دهها کشور،
2- اعطای نشان پایتخت سبز به شهر یزد،
3- اعطای شهروند افتخاری شهر یزد به رییس بنیاد جهانی انرژی،
4- برگزاری دهها دوره آموزشی در سطح اروپا
5- برگزاری دهها دوره آموزشی در سطح ملی
6- صدور گواهینامه های متعدد  درحوزه مدیریت سبز به صنایع  ایرانی،
7- اعطای گواهینامه به کارشناسان و ارزیابان سبز،
8- امضای تفاهم نامه با سازمانهای متعدد در ایران و دهها اقدام دیگر در زمینه توسعه دانش و فرهنگ سبز در کشور گردید.

در کلیه این اقدامات مشترک با بنیاد جهانی انرژی،  فرایندهای: طراحی مدلی مدیریتی با ویژگی های متعدد،  آموزش، خود ارزیابی، تعیین پروژه های بهبود، فرهنگ سازی، ارزیابی شخص ثالث و دیگر اقدامات تخصصی که جزو خدمات بنیاد جهانی انرژی نبود، از سوی این انجمن به شرکتهای داوطلب اعطا می گردید. چرا که ساختار ارائه خدمات از سوی بنیاد جهانی انرژی صرفا متکی بود بر خود اظهاری از سوی شرکتها، اما انجمن مدیریت سبز ایران به شرکتهای ایرانی برای توسعه دانش و فرهنگ سبز خدمات مدیریتی و سیستمی و گاها فنی نیز ارائه نموده است.

شایان ذکر است بنیاد جهانی انرژی با اتمام سال 2021 و آغاز سال 2022 دچار تغییر ساختاری و مدیریتی گردیده است. در همین راستا بنابر تصمیم هییت مدیره انجمن مدیریت سبز ایران تا زمان شفاف شدن ساختار مدیریتی جدید، فرایندها و برنامه های بنیاد جهانی انرژی ب و اطمینان یابی از همسویی این تغییرات با منافع ملی  کشورمان، کلیه همکارهای انجمن مدیریت سبز ایران با بنیاد جهانی انرژی معلق می گردد.

بدین منظور به اطلاع می رساند انجمن مدیریت سبز ایران با رعایت کلیه تعهدات خود تا پایان سال 2021(که به بنیاد جهانی انرژی مرتبط است)، از سال 2022 کلیه روابط خود را  تا شفافیت کامل ساختار مدیریتی، برنامه ها و اهداف آن بنیاد  معلق نمو ده است.
در ضمن تا شفاف شدن روابط با بنیاد جهانی انرژی و تعیین وضعیت آن در ایران، همکاری با بنیاد جهانی انرژی  به کلیه سازمانها  توصیه نمی گردد.

لینک کوتاه : https://irsgm.ir/?p=55